Dead Island 2 powstaje! Gra może zadebiutować nawet w 2022 roku

Gry
2572V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2022, 20:00

W 2014 roku zapowiedziano Dead Island 2. Od tego czasu produkcja straciła deweloperów, następnie marka została wykupiona, a od pewnego czasu nad projektem czuwa Koch Media. Według najnowszych przecieków – prace nad tytułem trwają.

Od wielu miesięcy czekamy na prezentację Dead Island 2 i już wkrótce możemy sprawdzić zupełnie nowe wydanie przygody. Tom Henderson dotarł do nowych szczegółów gry, a nawet miał okazję spojrzeć na materiały i przedstawione informacje zaskoczą wielu graczy.

Zdaniem insidera, Dead Island 2 wygląda naprawdę dobrze i prace nad tytułem przebiegają bez problemów. Pozycja znajduje się w aktywnej fazie QA (zapewnieni jakości) i w następnych miesiącach ma odbyć się pełna prezentacja gry.

Twórcy zamierzają wydać Dead Island 2 pod koniec 2022 roku (Q4) lub na początku 2023 roku. 

Akcja gry rozpocznie się od awarii samolotu, przez którą gracz trafia do Hollywood. Podczas rozgrywki będziemy plądrować rezydencje, by zdobyć bronie, a następnie spotkamy się z wielką hordą zombie – z tego powodu protagonista będzie musiał uciekać kanałami.

Jest to naprawdę ciekawa wiadomość, ponieważ mogliśmy sądzić, że Dead Island 2 już dawno trafił do kosza lub pozycja potrzebuje jeszcze wielu miesięcy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper