Apex Legends: Opór. Dynamiczna walka, nowa bohaterka i masa atrakcji na zwiastunie rozgrywki nowego sezonu

News
799V
Apex Legends: Opór
Igor Chrzanowski | 05.02, 17:45

Apex Legends wkracza powoli w nowy sezon, a co za tym idzie dostaniemy masę świeżych atrakcji, ciekawy tryb zabawy no i oczywiście nową grywalną bohaterkę. Już niebawem rozpocznie się Opór!

Aż trudno w to uwierzyć, ale od niespodziewanej premiery Apex Legends minęły już równe 3 lata! Z tej okazji Electronic Arts i Respawn Entertainment szykują się do hucznych obchodów za sprawą nowego, 12. już sezonu rozgrywek w jednym z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku Battle Royale. Co czeka na nas już 8 lutego, kiedy rozpocznie się "Opór"? 

Przede wszystkim dostaniemy nową grywalną Legendę jaką jest Szalona Maggie - postać ta wyspecjalizowana została w agresywnej brutalnej walce, a co za tym idzie ma kilka przydatnych umiejętności mających na celu rozbić obronę przeciwników. Ponadto przez krótki czas dostępny będzie specjalny tryb 9 na 9, gdzie zawalczymy o kontrolę nad konkretnymi sektorami mapy. 

Tuż poniżej możecie zobaczyć jak Maggie prezentuje się w ruchu oraz jakie główne atrakcje szykuje dla nas Respawn na wspaniale zapowiadający się nowy sezon. Jak myślicie, Apex Legends dobrze rozwinęło się przez te 3 lata? 

https://www.youtube.com/watch?v=dIIbltnAcHs 

Źródło: YouTube

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper