Twórcy Cyberpunk 2077 i The Medium gratulują premiery Dying Light 2. Miły gest polskich studiów

Gry
3560V
Twórcy Cyberpunk 2077 gratulują premiery Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2022, 13:55

CD Projekt RED i Bloober Team świętują premierę najnowszej gry Techlandu. Twórcy growych przygód Wiedźmina oraz przerażających horrorów postanowili pogratulować debiutu Dying Light 2. To miły gest zespołów odpowiedzialnych za Cyberpunk 2077 i The Medium.

CD Projekt RED i Techland w 2015 roku świętowały dwa wielkie sukcesy – ta pierwsza ekipa zapewniła Wiedźmina 3: Dziki Gon, a druga zadbała o Dying Light. Gry zostały ciepło przyjęte przez szeroką publikę, a następnie deweloperzy rozpoczęli rozbudowę przygód, by w kolejnym kroku rozwijać następne ambitne propozycje.

CDP RED w 2020 roku wrzuciło na rynek Cyberpunka 2077, a Techland dopiero dzisiaj świętuje premierę Dying Light 2. Obie premiery zostały przyjęte przez społeczność w zupełnie inny sposób, ale autorzy z Warszawy świętują premierę swoich znajomych z Wrocławia.

„Wygląda na to, że jest kolejne miasto do spalenia.

Gratulujemy premiery #DyingLight2,@TechlandGames!”

Inaczej sytuacja wygląda z Bloober Team, które w 2015 roku zaliczyło srogą porażkę w postaci BRAWL, ale już kolejne gry (Layers of Fear, Observer, Layers of Fear 2, Blair Witch i The Medium) zostały znacznie lepiej odebrane. Krakowianie wysłali do Techlandu paczkę.

„@TechlandGames gratulacje z okazji premiery @DyingLightGame 2. Dziś serwujemy bezpłatną kolejkę dla całego zespołu. Wypatrujcie DUŻEJ paczki, która do Was idzie. Obyście rozpalili zestawienia! Powodzenia! #StayHuman

Uprawiaj parkour odpowiedzialnie ;)

#Techland #DyingLight2 #BlooberTeam #GameDev”

Źródło: Twitter

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper