GTA 5 i Game Boy. Gracz wykorzystuje klasyczny sprzęt do grania w hit Rockstar

News
1759V
GTA 5 i Game Boy
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 10:22

GTA 5 nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem i produkcja Rockstar jest wykorzystywana przez graczy, by sprawdzać różne eksperymenty lub po prostu dobrze się bawić włączając tytuł na różnych urządzeniach. Najnowszy projekt pozwala sprawdzić, jak tytuł wygląda na ekranie pierwszego Game Boy'a.

Game Boy ma już swoje lata, ale przenośna konsola Nintendo odegrała gigantyczną rolę w całej branży gier. Japończycy skupiają się teraz na nowej platformie, która notuje rekord za rekordem, ale gracze nie zapominają o pierwszym handheldzie Big N.

Sebastian Staacks prowadzi blog There Oughta Be, na którym przedstawia zróżnicowane projekty. Jego najnowszy pomysł może zainteresować wielu graczy, ponieważ twórca stworzył kartridż z WiFi do Game Boy'a, dzięki któremu może streamować na urządzenie różne programy.

Tylko kwestią czasu było włączenie na sprzęcie poważniejszych produkcji i za pomocą streamingu twórca włącza na platformie Nintendo między innymi GTA 5. Na materiale zobaczycie także Crysisa – nie jest to dziwne biorąc pod uwagę, że to właśnie ten tytuł nadal cieszy się wielką renomą i potrafi dosłownie wymęczyć komputery osobiste. Tutaj oczywiście wszystko działa za sprawą połączenia sieciowego.

Sebastian Staacks potwierdził, że nie zamierza sprzedawać kartridża.

Źródło: gamingbible

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych