Midnight Ghost Hunt na świetnym zwiastunie. Gra dla fanów Pogromców duchów

News
719V
Midnight Ghost Hunt
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 18:06

Od lat na rynku nie pojawiła się porządna gra rozwijająca uniwersum „Pogromców duchów”, ale Midnight Ghost Hunt może okazać się ciekawą opcją dla fanów wspomnianego IP. Twórcy właśnie zaprezentowali pierwszy zwiastun gry.

Midnight Ghost Hunt to „chaotyczna gra sieciowa w chowanego”, za którą odpowiada studio Vaulted Sky Games. Twórcy pozwolą graczom wcielić się w duchy lub łowców, a podczas jednego meczu będziemy świadkami rywalizacji w formacie czterech na czterech.

„W szeregu przeklętych lokacji czyhają na nas nieustępliwe duchy. Do ich eliminacji wyznaczeni zostali Łowcy Duchów, uzbrojeni po zęby w technologię niszczącą upiory, która pozwoli im przenieść się do innej krainy! Graj zarówno Duchem, jak i Łowcą w chaotycznej walce 4 na 4 pomiędzy żywymi i umarłymi”.

Twórcy proponują klasyczną produkcję, w której pierwsza grupa ma odnaleźć drugi zespół, ale kluczowy w tej sytuacji będzie czas – gdy zegar wybije północ, to rozpocznie się „godzina czarownic” i łowcy staną się ściganymi. W tej sytuacji to duchy otrzymają moce, by powstrzymać swoich niedoszłych oprawców, a pogromcy muszą im uciekać.

Midnight Ghost Hunt ma trafić na rynek jeszcze w 2022 roku, a w dniach 28-30 stycznia odbędzie się zamknięta beta. Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni udać się na stronę deweloperów, gdzie można wyrazić chęć zabawy.

Źródło: Steam

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych