Far Cry 6 w dużej promocji! Gra Ubisoftu za 99 zł

Gry
4763V
Far Cry 6 - dyktator i syn
Iza Łęcka | 21.01.2022, 08:48

W zeszłym roku francuski producent i wydawca zaprosił graczy do wielkiego świata. Far Cry 6 spotkał się z całkiem przyzwoitym przyjęciem, deweloperzy rozwijają historię poprzez DLC i zachęcają kolejnych odbiorców do pozycji. Obecnie produkcja wylądowała w dużej promocji i pierwszy raz jest dostępna na różnych platformach za mniej niż 100 zł.

Far Cry 6 to niewątpliwie jedna z największych propozycji ubiegłego roku, a twórcy z Ubisoftu tym razem przedstawili kulisy funkcjonowania państwa, które jest rządzone twardą ręką przez brutalnego dyktatora Antona Castillo. Ukończenie gry zajmuje około 22 godzin, jeżeli jednak chcielibyśmy poznać wszystkie sekrety i sprawdzić wszelkie zakamarki Yary, powinniśmy przygotować ok. 55 godzin.

Dalsza część tekstu pod wideo

Premiera tytułu Ubisoftu miała miejsce na początku października, natomiast po kilku miesiącach możemy go już zdobyć dzięki bardzo dogodnej wyprzedaży. Pierwszy raz użytkownicy konsol i PC mogą kupić Far Cry 6 za 99 zł. W ofercie znalazły się również inne wersje gry, którymi warto się zainteresować.

Swego czasu przedstawiciele francuskiego koncernu zapowiadali rewolucję w serii i intensywnie dzielili się kolejnymi szczegółami dotyczącymi tytułu. Obecnie wiemy, że Far Cry 6 zapewnia dobrze znane doświadczenie, a sporą ciekawostką okazują się rozszerzenia poświęcone najważniejszym antagonistom serii - niedawno zadebiutował dodatek ukazujący doświadczenia bezwzględnego i nieprzewidywalnego Pagana Mina.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: RTV Euro AGD

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper