Sony rozdaje nagrody graczom. Posiadacze PS5 i PS4 mogą sprawdzić swoje podsumowania roku

News
14694V
PlayStation statystki 2021
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 16:26

Sony zaprasza graczy na podsumowanie roku PlayStation, dzięki którym zainteresowani otrzymają szczegółowe dane dotyczące rozgrywki na PS5 i PS4. Zainteresowani mogą zgarnąć miłe nagrody.

Japoński producent ponownie pozwala graczom wygenerować podsumowanie roku, które w szczegółowy sposób przedstawia wszystkie informacje dotyczące rozgrywki na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Zainteresowani sprawdzą łączną liczbę godzin, które spędzili podczas gry na sprzęcie Sony, przez ile godzin grali w produkcje single-player oraz multiplayer, ile nowych światów odwiedzili, a nawet dokładne liczby „ulubionych” tytułów – choć tak naprawdę są to pozycje, przy których spędziliście najwięcej czasu.

Japończycy nie zapomnieli o statystykach trofeów oraz wspominają o PS Plus, a na zakończenie gracze mogą odebrać cztery awatary – to miły prezent biorąc pod uwagę, że firma zdecydowała się na przygotowanie naprawdę ładnych grafik.

Sony systematycznie opracowuje podobne zestawienia i także tym razem możecie podzielić się szczegółami – firma pozwala automatycznie wrzucić opracowane zestawienia w media społecznościowe (Facebook lub Twitter).

Statystyki zobaczycie TUTAJ.

PlayStation podsumowanie roku 2021 - 1

PlayStation podsumowanie roku 2021 - 2

Źródło: blog.playstation.com

Komentarze (223)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych