Gry Activision Blizzard trafią do Xbox Game Pass. Znamy znakomity wynik usługi

News
8125V
Xbox Game Pass i Call of Duty
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 14:53

Klienci Xbox Game Pass mogą szykować się na kolejną rozbudowę oferty. W przyszłości gry Activision Blizzard mają zasilić zestawienie usługi, co pozwoli graczom grać w takie produkcje jak Call of Duty, Diablo czy też World of Warcraft.

Microsoft właśnie ogłosił chęć przyłączenia do swojej rodziny całego Activision Blizzard, które systematycznie oferuje graczom znakomite produkcje. Jeśli transakcja dojdzie do skutku – w Xbox Game Pass pojawi się wiele nowych i znakomitych tytułów.

„Przejęcie wzmacnia również portfolio Game Passa firmy Microsoft, dzięki planom wprowadzenia gier Activision Blizzard do Game Passa, który osiągnął nowy kamień milowy w postaci ponad 25 milionów subskrybentów. Wraz z prawie 400 milionami aktywnych graczy w 190 krajach i trzema markami wartymi miliardy dolarów, przejęcie to sprawi, że Game Pass stanie się jedną z najbardziej atrakcyjnych i zróżnicowanych zestawień gier w branży”.

Korporacja z Redmond postanowiła już teraz uspokoić społeczność i zapowiedziała, że gracze mogą liczyć na dostęp do pozycji Activision Blizzard w ramach Xbox Game Pass. Pozycje nie trafią do biblioteki jutro – podobnie jak to miało miejsce z Bethesdą – ale możecie szykować się na świetne gry w ramach usługi.

Korporacja jednocześnie potwierdziła, że Xbox Game Pass posiada już 25 mln subskrybentów, co jest fantastycznym wynikiem, ponieważ wcześniej przewidywano 18 mln graczy.

Microsoft po zamknięciu transakcji będzie posiadał „30 wewnętrznych zespołów tworzących gry”, które będą opracowywać treści do Xbox Game Pass.

Szef marki Xbox ujawnił również, że w Xbox Game Pass pojawią się „nowe gry” oraz starsze produkcje, więc najwidoczniej możemy w przyszłości liczyć na Call of Duty w dniu premiery w ramach abonamentu.

Źródło: Microsoft

Komentarze (147)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych