Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Microsoft zadbał o cenioną serię

News
5584V
Xbox Game Pass telefon
Iza Łęcka | 18.01, 08:20

Gigant z Redmond jeszcze dzisiaj powinien podzielić się kolejną partią gier debiutujących w następnych dniach w katalogu Xbox Game Pass, tymczasem przed oficjalnym ogłoszeniem poznaliśmy produkcję, która trafiła do abonamentu. Gracze mogą zapoznać się z uznanym tytułem studia Spike Chunsoft.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o kilku pewniakach, które w najbliższym czasie wzmocnią ofertę Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Zestawienie najprawdopodobniej zostanie udostępnione dzisiaj – możemy podejrzewać, że amerykańskie przedsiębiorstwo przedstawi produkcje w godzinach popołudniowych.

Zanim doczekamy się komunikatu, subskrybenci usługi mogą sprawdzić nową propozycję. Okazuje się, że Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition zadebiutowało na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz PC i jednocześnie trafiło do abonamentów Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. To gra z gatunku visual novel, która przeniesie nas do elitarnej szkoły średniej – placówka okaże się śmiertelną pułapką dla głównego bohatera Makoto Naegiego oraz jego kolegów. Żeby przerwać festiwal przemocy konieczne będzie poznanie prawdy na temat Monokumy, który nastawia uczniów przeciwko sobie.

Microsoft zagwarantował swojej społeczności rozbudowane wydanie Danganronpa: Trigger Happy Havoc, które zawiera między innymi ulepszony system rozgrywki, galerię prezentującą wydarzenia, postaci oraz ilustracje wszystkich bohaterów. Tytuł w standardowej wersji został ciepło przyjęty przez dziennikarzy, otrzymując oceny na poziomie 80-82%. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych