Shadow Warrior 3 ma datę premiery? Kupując produkcję otrzymamy 2 gry za darmo

Plotka
1231V
 Shadow Warrior 3 - główny bohater
Wojciech Gruszczyk | 17.01, 17:18

W sklepie Microsoftu pojawił się nowy produkt zwiastujący szybką premierę Shadow Warrior 3. Gracze mogą kupić tytuł i otrzymają za darmo dwie produkcje Flying Wild Hog. Poznajcie ciekawe informacje.

Twórcy Shadow Warrior 3 w ostatnich dniach wspominali, że już wkrótce przedstawią ostateczne szczegóły dotyczące daty premiery oczekiwanej produkcji i niespodziewanie informacja pojawiła się w sklepie Microsoftu.

Na Xbox.com pojawił się „Shadow Warrior 3 | Zestaw przedpremierowy”, który zapewnia graczom dostęp do pełnej wersji produkcji – gra została wyceniona na 229,99 zł, więc najwidoczniej Flying Wild Hog oraz Devolver Digital nie zamierzają podążać drogą nowego standardu cenowego.

Sytuacja jest jednak o tyle ciekawa, że na kacie gry pojawiła się data premiery – Shadow Warrior 3 ma trafić na rynek 1 marca 2022 roku.

Polskie studio zachęca do kupowania Shadow Warrior 3 przed premierą, ponieważ klienci otrzymają dwie poprzednie części serii oraz limitowany skin: 

„Zamów w przedsprzedaży grę Shadow Warrior 3, a otrzymasz natychmiastowy dostęp do pierwszych dwóch gier z tej serii, Shadow Warrior i Shadow Warrior 2. Dodatkową premią zawartą wyłącznie w tym zestawie jest limitowana edycja skórki Katana”.

 

Źródło: Xbox.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych