Ubisoft zapowiada Shape Up - nową grę na Xboksa One

Do konferencji Microsoftu pozostało jeszcze 30 minut, a właśnie otrzymaliśmy zwiastun nadciągającej produkcji na Xboksa One. Tytuł wykorzysta siłę Kinecta i pozwoli graczom na walkę w różnych konkurencjach.
Nudzą Was ćwiczenia? Nawet najlepsza muzyka podczas robienia brzuszków nie motywuje odpowiednio? To spróbujcie trenować z Shape Up! To tytuł, który zachęci graczy do robienia brzuszków, skłonów, skakania, wymachiwania łapami, ponieważ w trakcie zabawy będziemy rywalizować z najlepszym znajomym!
Aktualnie otrzymaliśmy wyłącznie poniższy zwiastun i na szczegóły musimy zaczekać do prezentacji na targach E3.




Pisząc tę wiadomość wierzę w jedno – jeśli takie hity pojawiają się już przed rozpoczęciem imprezy, to podczas konferencji firmy skupią wyłącznie na najważniejszych produkcjach!