Patryk Jankowski Patryk Jankowski 05.05.2014 15:17
MouseCraft,  kolejna polska gra, zmierza na PS4, PS3 oraz PS Vita
547V

MouseCraft, kolejna polska gra, zmierza na PS4, PS3 oraz PS Vita

Zabawna gra logiczna, która łączy w sobie elementy z takich klasyków jak Lemmings oraz Tetris zmierza na konsole Sony. Jest to pozycja firmy Crunching Koalas, która do tej pory dostępna była wyłącznie na platformie Steam Early Access. 

Firma Crunching Koalas zamierza wypuścić swoją niezależną produkcję MouseCraft na platformach PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Już z dniem 8 czerwca tytuł będzie dostępny na PlayStation Network. Jeżeli tylko jesteście fanami klasycznych gier zręcznościowych, które inspirowane są takimi klasykami jak Lemmingi oraz Tetris, to powinniście się tym ''indykiem'' zainteresować.

W MouseCraft pomagamy bezbronnym myszkom w dobraniu się do kawałka sera. Na każdym z poziomów musimy układać klocki, aby nasi bohaterowie mogli przemieszczać się do przodu. Rozgrywka do łatwych nie należy, ponieważ kolejne etapy wprowadzają coraz to niebezpieczniejsze zagrożenia. Oprawa graficzna jest całkiem miła dla oka, a autorzy gry przygotowali dla śmiałków aż 80 lokacji.

Razem z zapowiedziom gry na platformach Sony, autorzy gry opublikowali świeży zwiastun promocyjny gry. 

Tagi: playstation sony Steam

Nie przegap