Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2014 18:40
Hellraid trafi na PlayStation 4, Xboksa One i PC!
1371V

Hellraid trafi na PlayStation 4, Xboksa One i PC!

Przedstawiciele rodzimego studia Techland poinformowali, że ich dzieło – Hellraid – trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC! Natomiast wersje na PlayStation 3 i Xboksa 360 zostały anulowane. Mamy sporo nowych informacji, świeżutki gameplay i kilka zdjęć. 

Zacznijmy jednak od początku – twórcy postanowili zrezygnować z wersji na poprzednią generacje, ponieważ projekt dzięki doświadczeniu zespołu stale ewoluował.  

Jednak nie musimy się obawiać "brzydkiego portu z siódmej generacji", ponieważ jak zapowiadają twórcy – nowa wersja gry będzie działać na Chrome Engine 6, czyli na silniku, na którym powstaje między innymi Dying Light.

W grze pojawią się trzy tryby rozgrywki – fabularny, zręcznościowy oraz areny. Całość została zaprezentowana na poniższym materiale wideo i na dzień dzisiejszy ten tytuł prezentuje się naprawdę dobrze!

Premiera Hellraid jest planowana na przyszły rok. Jednak posiadacze komputerów osobistych prawdopodobnie na jesień będą mogli wypróbować tę produkcję dzięki Early Access na Steamie.

Tagi: