Patryk Jankowski Patryk Jankowski 30.04.2014 13:36
Alien: Isolation w polskiej wersji językowej!
1045V

Alien: Isolation w polskiej wersji językowej!

Firma Cenega zostanie oficjalnym dystrybutorem gry Obcy: Izolacja na terenie naszego kraju. Jak się okazuje, gra otrzyma polską wersję językową (napisy) na wszystkich platformach. Premiera gry odbędzie się 7 października.

Alien: Isolation to bardzo intrygująca pozycja firmy Creative Assembly (seria Total War), która zadebiutuje 7 października na konsolach nowej generacji, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się firma Cenega, dzięki której będziemy mogli cieszyć się polskimi napisami w grze. Za polską wersję produkcji odpowiada światowy wydawca.

Tytuł ponownie zabiera nas na pokład Nostromo, gdzie pokierujemy losami Amandy Riplay, córki legendarnej bohaterki filmowej serii. Horror odejdzie od utartych standardów poprzednich gier osadzonych w tym uniwersum. Szpila skupi się przede wszystkim na wprowadzeniu emocji do rozgrywki, poczuciu strachu, zaszczucia oraz paniki. Tak jak wspominałem, premiera gry dopiero w październiku tego roku.

Tagi: Alien invasion cenega Creative Assembly