Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.04.2014 14:01
Firma Warner Bros. przypomina graczom o marce Area 51
434V

Firma Warner Bros. przypomina graczom o marce Area 51

W amerykańskim Urzędzie Patentowym została zarejestrowana marka BlackSite: Area 51 przez firmę Warner Bros. Czyżby to był zwiastun nadejścia kolejnej odsłony serii poświęconym tematyce Area 51?

W zeszłym tygodniu koncern Warner Bros. zarejestrował w amerykańskim Urzędzie Patentowym pozycję BlackSite: Area 51. Zabieg ten może wskazywać na jedno - marka może powrócić do branży gier wideo w dowolnej postaci - kolejnej odsłony, odświeżonej wersji lub też restartu. Z drugiej strony, może się okazać, iż rejestracja znaku towarowego może być pretekstem do wypuszczenia na rynek ponownego wydawnictwa, dajmy na to w dystrybucji cyfrowej. Jeżeli wytwórnia Warner Bros. szykuje coś większego w klimatach Strefy 51, to z pewnością dowiemy się tego na targach E3.

Warto w tym miejscu wspomnieć, iż jak dotąd ukazały się cztery pozycje z Area 51 w tytule. Pierwsze dwie powstały jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, a to za sprawą firmy Atari i były przeznaczone na automaty. W roku 2005 firma Midway Games wypuściła na rynek swoją grę w tych klimatach, zaś dwa lata później otrzymaliśmy BlackSite: Area 51 również od tego studia. Franczyza trafiła finalnie w ręce nowego wydawcy i jak się okazuje, Warner Bros. przymierza się do nowego projektu w jej klimacie.

Tagi: area 51 Midway Warner Bros.

Nie przegap