Patryk Jankowski Patryk Jankowski 28.04.2014 13:06
Rainbow Six Patriots powróci?
353V

Rainbow Six Patriots powróci?

Z opublikowanego na serwisie Linkedln CV jednego z pracowników studia Ubisoft wynika, iż prace nad nową odsłoną Rainbow Six mogą trwać w najlepsze. Prawdopodobnie jest to kontynuacja prac nad grą Rainbow Six Patriots, której los w ostatnich miesiącach stał się niejasny. 

W sieci opublikowano bardzo ciekawą informację na temat marki Rainbow Six. W serwisie Linkedln umieszczono CV jednego z twórców z ramienia Ubisoft Montreal, który zapisał w przebiegu kariery zawodowej uczestnictwo w pracach nad kolejną grą z tej serii. Thomas Begne piastuje stanowisko naczelnego twórcy skryptów zdarzeń. Jego ostatni wpis w CV z tego miesiąca głosi, że pracuje on aktualnie nad projektem Rainbow Six. Co więcej, okazuje się, jakoby udzielał się on przy tej produkcji w okresie od czerwca 2013 do kwietnia 2014.

Oczywiście nie jest to potwierdzenie powrotu do prac nad Rainbow Six Patriots. Jednakże Ubisoft Montreal jest zespołem pracującym aktualnie nad grami takimi jak Watch Dogs, a więc w ich siedzibie nie zajmowano by się raczej mniejszym projektem. Zamieszczony wpis radzę traktować jako ciekawostkę, choć osobiście bardzo czekam na więcej informacji na ten temat. Bylibyście zainteresowani nową odsłoną Rainbow Six na konsolach nowej generacji?

Tagi: rainbow six Rainbow Six: Patriots Ubisoft Montreal