Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2014 20:32
Wielkie smoki, bohaterowie i maszkary - nowa galeria z Dragon Age: Inkwizycja
4661V

Wielkie smoki, bohaterowie i maszkary - nowa galeria z Dragon Age: Inkwizycja

Opadły już emocje po informacji dotyczącej lokalizacji Dragon Age: Inkwizycja? Mam nadzieję, że tak, ponieważ właśnie chcemy Wam zaprezentować najnowszą galerię z tego dzieła. Dodatkowo poznaliśmy szczegóły dotyczące klas postaci. 

Dzisiejsza porcja screenów przedstawia różnorodne elementy gry – mamy tutaj liczne monstra, bohaterów oraz naprawdę piękne lokacje. Na uwagę zasługuje bardzo ładna gra światła i cieni – ten element został ładnie zaprezentowany na jasnych zdjęciach.  

Natomiast jeżeli chodzi o postacie dowiedzieliśmy się, że w grze znajdą się trzy kategorie bohaterów oraz po trzy specjalności dla każdej klasy.

Klasy postaci:

  • Wojownik – jak to zazwyczaj bywa wojownicy są mistrzami w walce na małym dystansie. Są kluczowym elementem w każdym zespole, ponieważ potrafią zadać ogromne obrażenia rywalom i jednocześnie przyjąć na klatę agresję oponentów
  • Mag – są wyjątkowo silnymi towarzyszami broni, ponieważ specjalizują się między innymi w obszarowych atakach. Potrafią także leczyć sprzymierzeńców. Jednak należy pamiętać, że magowie są bardzo podatni na ataki fizyczne, więc należy ich odpowiednio chronić.
  • Łotr – sympatycy tej klasy postaci muszą przygotować  się na atakowanie rywali z ukrycia. Do tego najlepiej sprawdzi się łuk, sztylet oraz duża ilość różnorodnych sztuczek.

Specjalizacje:

  • Czempion (Wojownik) – typowy tank, który zbierze na siebie wszystkie obrażenia i agresję rywali. Specjalizuje się w odpieraniu ataków i tym samym ochranianiu współtowarzyszy broni.
  • Rycerz Czarodziej (Mag) – tylko nieliczni wojownicy potrafią czerpać energię z umysłu oraz mięśni, jednak Rycerze Czarodzieje opanowali te niezwykłe umiejętności. Ich ataki są wyjątkowo mocne.
  • Rzemieślnicy (Łotr) – typowe „złote rączki”, które potrafią stworzyć śmiertelne pułapki i tym samym wyeliminować nadchodzące legiony wrogów. 

W grze pojawi się jeszcze Mag Szczelin i Nekromanta (dla maga), Zabójca i Burza (dla łotrzyka) oraz Templariusz i Rozbójnik (dla wojownika).

Tagi: bioware dragon age: inkwizycja Electronic Arts galeria screeny