Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2014 18:03
Ośmiornica w końcu trafi na PlayStation 4 – mamy nowy trailer
936V

Ośmiornica w końcu trafi na PlayStation 4 – mamy nowy trailer

Tata-Ośmiornica wyruszy na swoją pierwszą misję na PlayStation 4 już w przyszłym tygodniu. Gra studia Young Horses miała trafić na konsolę Sony w zeszłym miesiącu, ale autorzy postanowili dopracować swój produkt. Z okazji ogłoszenia daty premiery otrzymaliśmy nowy zwiastun. 

Tytuł na konsolę Sony przeszedł bardzo długą drogę. W zasadzie od dnia premiery PlayStation 4 twórcy zapowiadali, że chcą przenieść swoją ostatnią pozycję na sprzęt Japończyków, ale od tego czasu premiera była przekładana kilka razy. Według opinii autorów te wydarzenia nie miały wpływu na ostateczną jakość produktu.

Gra w wersji na komputery osobiste zebrała bardzo różnorodne oceny – na serwisach zbierających noty średnia Octodad: Dadliest Catch wynosi 69 %.

Tak jak wspomniałem we wstępie – produkcja już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na PlayStation Store. Zainteresowani muszą zaoszczędzić 14,99 €, chyba że posiadają subskrypcje PlayStation Plus wtedy cena spadnie do 11,99 €. Promocja będzie trwać przez pierwszy tydzień.

Natomiast tak prezentuje się nowy zwiastun: 

Tagi: data premiery octodad octodad: dadliest catch playstation 4 trailer Young Horses zwiastun