Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2014 17:30
Metamorfoza bohatera w Bound by Flame
1553V

Metamorfoza bohatera w Bound by Flame

Na początku przyszłego miesiąca zadebiutuje najnowszy tytuł studia Spiders – Bound by Flame wygląda na ciekawe doświadczenie dla wszystkich sympatyków produkcji z gatunku RPG. Dzisiejszego dnia światło dzienne ujrzały nowe screeny w wysokiej rozdzielczości, które przedstawiają głównego bohatera gry. 

Zaprezentowane zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości, więc dzięki tej publikacji możemy dokładnie przyjrzeć się pracom grafików z francuskiego studia.

W grze na samym początku stworzymy bohatera wybierając podstawowe elementy takie jak płeć, rysy twarzy, rasę, fryzurę, potencjalne romanse, jednak nasza postać będzie kreowana przez nasze decyzje podczas całej przygody. Ważnym elementem produkcji  jest tworzenie przedmiotów – przez nowy pancerz zmienimy wygląd bohatera oraz otrzymamy dodatkowe bonusy do statystyk. 

Jak zapowiadają twórcy w zależności od naszych decyzji – odrzucenie lub sprzymierzenie się z demonami – postać ulegnie metamorfozie. Należy pamiętać, że wybierając jakąkolwiek ścieżkę zmieniamy wygląd oraz wnętrze bohatera.

Bound by Flame to moim zdaniem naprawdę ciekawa koncepcja, dzięki której możemy przeżyć ciekawą przygodę. Jasne, że nie oczekuję od tego dzieła gry roku, ale kilka nieprzespanych nocy wystarczy! ;)

Tagi: bound by flame Focus Home Interactive galeria screeny Spiders