Patryk Jankowski Patryk Jankowski 14.04.2014 14:13
Trzy nowe materiały wideo z The Crew
755V

Trzy nowe materiały wideo z The Crew

The Crew to gra wyścigowa z otwartym, ogromnym światem przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Tytuł zmierza na platformy nowej generacji, a za jego produkcję odpowiada firma Ivory Tower. W sieci pojawiły się nowe zapiski wideo z rozgrywki, które zarejestrowano na imprezie PAX East.

W sieci pojawiły się trzy nowe filmiki wideo z zapiskiem rozgrywki uchwyconej w grze The Crew. Mamy tutaj do czynienia z tytułem wyścigowym, który zabierze nas na przejażdżkę po wirtualnych Stanach Zjednoczonych. Materiały zostały nagrane podczas impresy PAX East, która odbywała się w ubiegły weekend na terenie Bostonu. 

Autorami filmików jest redakcja serwisu IGN, który na oficjalnych stoiskach Ubisoftu zdołał uchwycić kilka ciekawych momentów gameplay'u. Możecie rzucić okiem na nocny pościg, jak również wyścigi w stylu off-road. W tym miejscu warto podkreślić, że The Crew, jak już wcześniej wspominaliśmy, będzie działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wyścigi w mieście bardzo przypominają serię Need for Speed, tym nie mniej lokacje off-road również prezentują się bardzo ciekawie.

The Crew to gra wyścigowa ściśle powiązana z trybami wieloosobowymi. Gracze będą mogli ścigać się z innymi na rozległej mapie, która przedstawia całe Stany Zjednoczone. Model jazdy to czysty arcade, a system tuningu pozwoli graczom na ambitne projekty ich wymarzonych aut wyścigowych. Grający w kampanię w każdej chwili może zaprosić do gry innego gracza, aby razem cieszyć się rozgrywką.

Tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, a platformami docelowymi są PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej możecie rzucić okiem na świeże materiały wideo z rozgrywki, zarejestrowana na imprezie PAX East.

Tagi: ps4 the crew Ubisoft