Patryk Jankowski Patryk Jankowski 14.04.2014 13:31
Historia Assassin's Creed: Comet najprawdopodobniej zabierze nas do Rzymu
1155V

Historia Assassin's Creed: Comet najprawdopodobniej zabierze nas do Rzymu

Assassin's Creed: Comet to kolejna odsłona znanej i lubianej serii gier przygodowych, która dedykowana jest platformom PlayStation 3 i Xbox 360. Na temat gry wypowiedziała się Jade Raymond, szefowa zespołu Ubisoft Toronto. Wiele wskazuje na to, iż szykuje nam się powrót do Rzymu.

W sieci pojawiło się już wiele plotek na temat Assassin's Creed: Comet, o których mogliście poczytać również na naszym serwisie. Firma Ubisoft trzyma w tajemnicy projekt szykowany na konsole poprzedniej generacji, a więc PlayStation 3 i Xboksa 360. Jak dotąd nie poznaliśmy okresu historycznego, w którym to miałaby mieć miejsce historia Unity. Jade Raymond, szefowa Ubisoft Toronto, przerywa ciszę medialną i dzieli się z fanami nowymi informacjami na ten temat.

W jej opinii autorzy gry ściśle współpracują z historykami, aby odzwierciedlić klimat Imperium Rzymskiego, które to będzie areną zmagań podczas rozgrywki w Assassin's Creed: Comet. Poniżej możecie wczytać się w jej komentarz w tej sprawie, którego udzieliła redakcji The Grid:

''Widzę dodatkową wartość w tym, abyśmy po raz kolejny wrócili do czasów starożytnego Rzymu. Pracujemy razem z wieloma historykami nad tym, aby odzwierciedlić charakterystykę tamtego okresu z należytym pietyzmem. Dwie gry są ukłonem w stronę graczy, ponieważ każdy może wybrać odpowiadającą mu historię.''

Bez wątpienia takie rozwiązanie może być przyjęte z aprobatą przez fanów gry. Już Assassin's Creed Brotherhood udowodniło, iż antyczny Rzym jest bardzo ciekawym pomysłem na umiejscowienie akcji gry. Miejmy nadzieję, że już niebawem autorzy gry podzielą się z nami materiałami z rozgrywki.

Tagi: assassin's creed: comet comet Ubisoft