Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.04.2014 15:32
Scenariusz do adaptacji filmowej Assassin's Creed ponownie przerabiany
556V

Scenariusz do adaptacji filmowej Assassin's Creed ponownie przerabiany

Marka Assassin's Creed w tym roku otrzyma dwie nowe odsłony na konsole nowej generacji, jak również PlayStation 3 i Xboksa 360. To jednak nie koniec atrakcji powiązanych z tym produktem. W planach jest jeszcze adaptacja filmowa.

W tym roku do czytników konsol trafią dwie nowe odsłony bardzo popularnej serii gier o asasynach. Rozmawiamy tutaj oczywiście o Assassin's Creed: Unity, które trafi na PlayStation 4 i Xbox One, jak również Assassin's Creed: Comet zmierzający na starsze platformy Sony i Microsoftu. W 2015 roku na ekrany kin ma trafić adaptacja filmowa marki, za którą odpowiada Ubisoft Motion Studio oraz New Regency. 

Pierwotnie nad scenariuszem pracowało dwóch autorów - Michael Lesslie oraz Scott Frank. Jednakże ich prace kontynuuje kolejna dwójka scenarzystów, mianowicie Adam Cooper i Bill Collage. Nazwiska z pewnością wiele Wam nie mówią, ale ten pierwszy pracował przy filmach takich jak ''Przyjęty'' oraz ''Marry-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość'', podobnie jak Bill Collage, ponieważ obaj pisali historie do wyżej wymienionych produkcji.

Miejmy nadzieję, że zmiany na tych stanowiskach nie zaszkodzą efektom finalnym. Osobiście chciałbym obejrzeć naprawdę wartościowy film oparty o markę Assassin's Creed. Prace nad ekranizacją rozpoczynają się już tego lata, wybierzecie się na ten film do kina?

Tagi: assassin's creed: comet assassin's creed: unity