Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2014 17:29
Piękne miejsca i kilka informacji z Destiny
1647V

Piękne miejsca i kilka informacji z Destiny

W ostatnim czasie nie otrzymujemy zbyt wielu informacji od Bungie na temat Destiny. Jednak dzisiaj do Sieci wyciekły nowe screeny oraz autorzy postanowili ujawnić kilka skromnych informacji o tej produkcji. 

Ten tytuł jest jedną z najbardziej pożądanych gier, które jeszcze w tym roku zadebiutuje na dwóch generacjach konsol. Posiadacze nowych urządzeń mogą oczekiwać lepszej grafiki, jednak twórcy zapewniają, ze gra na PlayStation 3 i Xboksie 360 również będzie prezentować przyzwoity poziom.

W grze pojawi się miejsce (Tower), w którym zregenerujemy siły, usprawnimy bronie, czy też sprzęt. Ważne, że podczas przemierzania krain i wykonywania misji część ze znalezionych rzeczy będziemy mogli od razu założyć, a niektóre pozwolą nam na ulepszenie ekwipunku.

Autorzy wypowiedzieli się także o testach, które rozpoczną się już niedługo – przedpremierowa zabawa pokaże nam wystarczającą jakość produkcji, abyśmy zdecydowali się na zamówienie (lub też nie kasowali preoredera), jednak przedstawiciele Bungie zwracają uwagę na dostarczenie graczom wyłącznie „fragmentu” swojego dzieła. Tak, aby nasze zainteresowanie zostało podsycone, ale na pewno nienasycone.  

W niedalekiej przyszłości otrzymamy nowe informacje dotyczące gry oraz świeże fragmenty z rozgrywki. 

Tagi: