Patryk Jankowski Patryk Jankowski 07.04.2014 13:25
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution - rzućcie okiem na świeży trailer gry
570V

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution - rzućcie okiem na świeży trailer gry

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to zręcznościowa bijatyka będąca kolejną odsłoną bardzo popularnej serii gier opartych o znaną i lubianą mangę autorstwa Masashiego Kishimoto. Gra trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360, w sieci pojawił się jej nowy zwiastun.

Za produkcję gry odpowiada studio Cyber Connect, które to opublikowało w sieci nowy zwiastun promocyjny gry. Tytuł jest naturalnym sequelem gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Fabuła gry opowiada historię powziętą z najnowszych tomików mangi, które czytelnicy mogli już przeczytać jej w najnowszych odsłonach.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, rozgrywka opiera się o walkę tak na ziemi, jak i w powietrzu. Tym razem do dyspozycji graczy oddano około stu grywalnych postaci z uniwersum Naruto. Co ciekawe, w tej odsłonie największą nowością jest możliwość wykonywania ataków zwanych Ultimate Jutsu, jak również łącznia mocy.

Tak jak wspominałem, bijatyka trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360 jeszcze w tym roku. Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy zwiastun. Jesteście zainteresowani?

Tagi: CyberConnect2 naruto shippuden: ultimate ninja storm 3 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution