Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.04.2014 16:00
The Walking Dead: Season Two, The Wolf Among Us i Game of Thrones trafią na Fire TV
339V

The Walking Dead: Season Two, The Wolf Among Us i Game of Thrones trafią na Fire TV

Telltale Games zamierza wspierać debiutujący system firmy Amazon, a więc Fire TV. Już niebawem właściciele tego sprzętu będą mogli cieszyć się takimi grami jak The Walking Dead, The Wolf Among Us czy Game of Thrones.

Powołując się na branżowy serwis Polygon, uprzejmie informuję, iż gry studia Telltale Games trafią w niedługim czasie na platformę Fire TV. Firma Amazon doszła do porozumienia z autorami gry, dzięki czemu gracze będą mieli dostęp do gier The Walking Dead - Season Two, The Wolf Among Us, jak również Game of Thrones.

Co ciekawe, pierwszy sezon The Walking Dead jest już dostępny na platformie Amazon za darmo. Reszta wyżej wymienionych produkcji trafi do obiegu w przyszłości, tym nie mniej dokładnych dat jak dotąd nie poznaliśmy. Warto wspomnieć, że Telltale Games było już wcześniej wymieniane wśród grona deweloperów, którzy zamierzają wydawać swoje tytuły na Fire TV. Pozostali producenci to Sega, Ubisoft, Electronic Arts, Double Fine Productions, Disney oraz 2K Games.

Na platformę Fire TV jest dostępne aktualnie ponad sto tytułów, w tym Minecraft: Pocket Edition, Terraria, jak również ekskluzywna produkcja pod tytułem Sev Zero. Gracze z pewnością ucieszy informacja o pełnym wsparciu Telltale Games.

Tagi: