redakcja PPE redakcja PPE 31.03.2014 10:02
Levelomania zawieszona
866V

Levelomania zawieszona

Patrząc na kalendarz, sami się zastanawiamy, czy dzisiaj czasem nie 1 kwietnia, żeby takie informacje publikować. Jednak nie. Mamy koniec marca, a poniższy komunikat jest jak najbardziej prawdziwy. Od jutra Levelomania zostaje zawieszona.

Drodzy Użytkownicy, przykro nam rozstawiać się naszą zabawą społecznościową, ale nie ukrywamy, że kolejne tygodnie, niosące coraz więcej problemów związanych z Levelomanią, przekonały nas, że na razie warto odpocząć, przemyśleć całą zabawę, przeanalizować mechanizmy i z czasem, gdy wszystko poukładamy, wrócić ponownie do Was z lepszymi rozwiązaniami, które wykluczą wiele problemów, z którymi borykaliśmy się przez ponad 11 miesięcy. 

Startując z Levelomanią, chcieliśmy wprowadzić rewolucyjny element nowego PPE, który jednocześnie dawałby możliwość wygrania Wam różnych nagród w związku z Waszym zaangażowaniem w tworzenie portalu. Idea była szczytna, niestety rzeczywistość weryfikowała wszystko na bieżąco - czy to multikonta, czy spam, czy - wreszcie - poważniejsze problemy, jak choćby plagiaty. Staraliśmy się na bieżąco reagować, stąd choćby częste aktualizacje regulaminu. Problem w tym, że z zabawy, która miała być fajnym dodatkiem, wpadliśmy w sidła konkursu, który miał już więcej paragrafów niż kodeks cywilny :). 

Co tak naprawdę oznacza zawieszenie? W praktyce znikają po prostu nagrody. Pozostaną rankingi, pozostaną punkty. Czy Levelomania wróci? Wierzymy, że tak, bo uważamy, że sama idea zabawy jest dobra. Na pewno jednak przejdzie gruntowną przebudowę, aby wyeliminować problemy, które się pojawiały.

Jutro ogłosimy rozstrzygnięcie minionego tygodnia oraz podsumowanie marca. Tymczasem dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. 

 

Tagi: levelomania