Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2014 08:38
Ubisoft zamierza wspierać X360 i PS3 przez kolejne lata
774V

Ubisoft zamierza wspierać X360 i PS3 przez kolejne lata

Kto obawia się o to, że niedługo nie będzie w co grać na platformach last-genowych, powinien raczej się uspokoić. Ubisoft potwierdziło, że będzie wspierać PlayStation 3 i Xboksa 360 w tym roku, jak i najbliższych latach.

Wygląda na to, że tajemniczy projekt Assassin's Creed: Comet może faktycznie być projektowany tylko z myślą o X360 i PS3. Lionel Raynaud z Ubisoftu powiedział redakcji magazynu Edge, że na pewno w 2014 roku Ubisoft wyda nowe gry na starszy hardware.
 

"Będziemy mieć kilka tytułów na PS3 i X360 w tym roku i prawdopodobnie również w przyszłych. Chcemy zapewnić świeży napływ gier dla ludzi, którzy cały czas grają na tych platformach. (...) Tworzenie tytułów multiplatformowych nie oznacza, że traci na tym wersja na nową generację. Nigdy nie podejmowaliśmy decyzji w przypadku Assassin's Creed i Watch Dogs, które oznaczałoby, że trzeba by coś wyciąć z wersji na mocniejszy hardware" - wyjaśnił dyrektor kreatywny Ubisoftu.


Wg pogłosek Ubisoft zamierza wydać w tym roku dwa tytułu z serii Assassin's Creed. Jednym z nich ma być "Comet", które może być przeznaczone tylko na X360 i PS3.

Tagi: Assassin's Creed IV: Black Flag playstation 3 Ubisoft xbox 360