Patryk Jankowski Patryk Jankowski 28.03.2014 16:41
Halo 2 Anniversary? Tak, ale tylko z rewelacyjnym trybem multi
659V

Halo 2 Anniversary? Tak, ale tylko z rewelacyjnym trybem multi

Informacje na temat Halo 2 Anniversary krążą po internecie już od dłuższego czasu. Gigant z Redmond nie komentował tych doniesień, aż do dzisiejszego dnia, kiedy to na ten tematy wypowiedział się szef Microsoft Studios, sam Phil Spencer.

Plotki na temat Halo 2 Anniversary pojawiły się na łamach internetu już jakiś czas temu. Microsoft starał się nie komentować tej sprawy, tym nie mniej głos w tej sprawie zabrał dziś sam szef Microsoft Studios, a więc Phil Spencer. Jego komentarz możemy traktować jako luźną wskazówkę na temat odświeżonej wersji Halo 2. Oto jego komentarz w tej sprawie:

''W takim fikcyjnym świecie, w którym to miałaby istnieć gra Halo 2 Anniversary, kluczowym elementem rozgrywki powinien być porządny tryb wieloosobowy. Kiedy myślisz o całej marce, o tym co się z nią stało na przestrzeni lat, jak się zmieniała, to na myśl przychodzą Ci właśnie rozgrywki wieloosobowe. Myślę że w takim przypadku, czyli produkcji Halo 2 Anniversary, właśnie ten tryb trzeba by godnie przygotować.''

Phil Spencer z pewnością nie rzuca słów na wiatr. Trzeba przyznać, iż tryby wieloosobowe w grach z serii Halo prezentują wysoki poziom i są niezwykle grywalne. Udało się wypuścić na rynek odświeżoną wersję pierwszej części, a więc może twórcy powinni spróbować z legendarnym Halo 2? 

Tagi: Halo 2 halo 2 anniversary Microsoft Studios