Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.03.2014 14:06
Watch Dogs Premium Vigilante Edition, czyli rzućcie okiem na edycję kolekcjonerską gry
2049V

Watch Dogs Premium Vigilante Edition, czyli rzućcie okiem na edycję kolekcjonerską gry

Firma Ubisoft upubliczniła informacje na temat edycji kolekcjonerskiej dla gry Watch Dogs, którą nazwano Premium Vigilante Edition. W skład zestawu wejdzie między innymi bluza z emblematem gry, czapka z daszkiem i chustka. 

Francuska firma Ubisoft potwierdziła zawartość edycji Premium kolekcjonerskiego zestawu Vigilante Edition dla gry Watch Dogs. Wcześniej zapowiadana kolekcjonerska dostanie kilka dodatkowych elementów w wersji Premium. Gracze mogą liczyć na ciekawą zawartość, tak materialną jak i cyfrową. Co otrzymamy po rozpakowaniu Premium Vigilante Edition?

W skład zestawu wchodzi oryginalna gra na dowolnie wybraną platformę. Tutaj warto zaznaczyć, że edycja kolekcjonerska na platformy PlayStation 4 i Xbox One dostępne są tylko na oficjalnej witrynie sklepu GAME.co.uk. Skep wycenił zestaw na 109.99 funta, a więc około 550 złotych. W tej cenie otrzymamy oficjalną ścieżkę dźwiękową na nośniku CD, stylowe, duże pudełko do gry, firmowego pendrive'a, jak również dodatki cyfrowe. W tym ostatnim przypadku możemy liczyć na Palace Pack, w którego skład wchodzi dodatkowa misja, jak również ATM Hack Boost i Investigation Bonus. Ponadto możecie liczyć na czapeczkę z daszkiem i chustkę, jakie ubiera sam protagonista gry. Głównym daniem zestawu jest jednak bluza z emblematem gry Watch Dogs.

Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży 27 maja tego roku. Szpila trafi na następujące platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360, Xbox One, Wii U, jak również komputery osobiste. 

 

Tagi: ps4 Ubisoft Watch Dogs xbox one