Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2014 18:06
Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień...
684V

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień...

Insomniac Games świętuje w tym roku dwudziestolecie powstania. Twórcy z Ameryki chcą nam pokazać jak tworzy się gry w tak wielkiej i uznanej firmie, dlatego wrzucili do Sieci wyśmienity teledysk. Ponad 4 minuty ciekawej muzyki i historii! 

Studio jest najbardziej znane z trzech serii: Spyro the Dragon, Ratchet & Clank oraz Resistance, chociaż nie da się ukryć, że w ostatnim czasie twórczość firmy nie zachwyca. Mimo wszystko przez lata wielu z nas dorastało przy fioletowym smoku, parze przyjaciół, a po okresie dojrzewania ratowaliśmy świat przed inwazją chimer.

Poniższy materiał ma pokazać pozytywną cechę pracy w dużej firmie – wiecie praca przez zabawę i jedzenie pizzy podczas tworzenia najważniejszych projektów...

Wideo ma oczywiście drugie dno – w Insomniac Games trwa nabór na nowe stanowiska. Jeśli chcecie współtworzyć nadchodzące tytuły – zerknijcie pod ten link.

Swoją drogą, czy tylko ja oczekiwałbym po dwudziestoleciu wielkiej premiery lub przynajmniej zapowiedzi wybitnej produkcji? Może przyjdzie na to czas na tegorocznym E3.

Tagi: