Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2014 17:31
Jak pod względem wydajności radzi sobie inFamous: Second Son?
1125V

Jak pod względem wydajności radzi sobie inFamous: Second Son?

Najnowsza gra studia Sucker Punch została ciepło przyjęta przez redaktorów, a jednym z nielicznych zarzutów, który pojawia się w kilku tekstach jest mały problem z płynnością produkcji. Jak radzi sobie Delsin Rowe? Przekonajcie się... Ale uwaga na spoilery! 

Redaktorzy z DigitalFoundry wzięli na warsztat nieSławnego i postanowili dokładnie zmierzyć ilość klatek na sekundę. Test trwa 50 minut i w tym czasie zobaczycie sam początek gry, dlatego powyżej wspomniałem o spoilerach.

Gra w najgorszych momentach uzyskuje odrobinę poniżej 30 klatek na sekundę, a w lepszych może pochwalić się  50 FPS-ami. Jednak tak jak wspominaliśmy w recenzji jakikolwiek problem z płynnością zdarza się rzadko, a dodatkowo warto dopowiedzieć, że poniższy test nie ukazuje tych "trudniejszych" momentów dla konsoli. Dopiero po uzyskaniu kilku mocy i zaprezentowaniu umiejętności Delsina można odczuć jakiekolwiek problemy.

Pamiętajcie – ten problem nie jest duży i jeśli nie graliście wcześniej w grę, a macie zamiar, nie załączajcie tego filmiku. Tylko zepsujecie sobie początek tej ciekawej przygody. 

Naszą recenzję inFamous: Second Son możecie przeczytać pod tym odnośnikiem. Natomiast już jutro kioskach i kolporterach w całym kraju zadebiutuje nowy numer PSX Extreme, gdzie również znajdziecie stosowny tekst dotyczący tej pozycji. 

Tagi: fps inFamous: second son Sucker Punch wydajność