Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2014 18:40
Liga Mistrzów UEFA w Pro Evolution Soccer 2014
796V

Liga Mistrzów UEFA w Pro Evolution Soccer 2014

Konami wraz z UEFĄ ogłosili, że jeszcze w tym tygodniu wystartuje specjalny event, który umożliwi zainteresowanym wzięcie udziału w serii rozgrywek. Nagrody prezentują się okazale – 25 tysięcy euro w gotówce i bilety na finał Ligi Mistrzów w Lizbonie! 

Konami potwierdziło, że rozgrywki Ligi Mistrzów w Europie rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu – zapisywać można się już dzisiaj, natomiast pierwsze sieciowe starcia odbędą się w środę 26 marca. Zapisać można się pod tym odnośnikiem.

Zawody są oczywiście darmowe i umożliwią Konami zebrać tysiące danych dotyczących wydajności produkcji.

Aktualnie nie podano ile będzie trwał sezon, jednak gracze zawalczą o łączną pulę 25 tysięcy euro! Dodatkowo pojawią się specjalne nagrody, których fundatorami będą Sony oraz UEFA – na dzień dzisiejszy potwierdzono wyjazd na finał Ligi Mistrzów w Lizbonie.

Natomiast w szwajcarskim mieście Nyon, odbędzie się UEFA Liga Młodzieży PES. Gracze nie tylko dostaną możliwości uczestniczenia w turnieju, który będzie trwał przez tydzień, ale również zobaczą inaugurację sezonu Ligi Mistrzów Młodzieży. Całe wydarzenie odbędzie się w siedzibie UEFA.

Tagi: konami Pro Evolution Soccer 2014 Turniej