Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2014 18:09
Wyśmienity wynik sprzedaży PlayStation 4 po premierze inFamous: Second Son
1135V

Wyśmienity wynik sprzedaży PlayStation 4 po premierze inFamous: Second Son

Nie jest tajemnicą, że nowe konsole potrzebują wyjątkowych gier, jednak najnowsze statystyki sprzedaży PlayStation 4 dobitnie potwierdzają tę regułę. Premiera inFamous: Second Son spowodowała ogromne zainteresowanie sprzętem Japończyków. 

Serwis MCVUK.com, powołując się na zaufane źródło, donosi, że w zeszłym tygodniu sprzedaż PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii podskoczyła o 106%! A ogromną zasługę w tym sukcesie ma oczywiście dzieło studia Sucker Punch!

Wynik ten prezentuje się bardzo okazale, ponieważ maszyna Sony w pewien sposób pobiła wysokie zainteresowanie Xboksem One w tygodniu premiery Titanfallsprzedaż konsoli Microsoftu podskoczyła o 96%.

Oczywiście takie "liczby" nie mówią nam nic wielkiego... Możemy jedynie się cieszyć, ponieważ te wyniki dają wydawcom jednoznaczny komunikat – wyjątkowe tytuły powodują ogromne zainteresowanie sprzętem.

Warto na zakończenie wspomnieć, że inFamous: Second Son był najlepiej sprzedającą się produkcją w zeszłym tygodniu na Wyspach.

Naszą recenzję inFamous: Second Son możecie przeczytać pod tym odnośnikiem. Natomiast już w najbliższą środę w kioskach i kolporterach w całym kraju zadebiutuje nowy numer PSX Extreme, gdzie również znajdziecie stosowny tekst dotyczący tej pozycji. 

Tagi: inFamous: second son playstation 4 Sony sprzedaż Sucker Punch wyniki sprzedaży