Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2014 17:41
Grafika w Assassin's Creed: Unity pokaże prawdziwą siłę nowych konsol?
1151V

Grafika w Assassin's Creed: Unity pokaże prawdziwą siłę nowych konsol?

Trzy dni temu otrzymaliśmy oficjalną wiadomość dotyczącą nowej odsłony o Asasynach. Zaprezentowany materiał przedstawił wyśmienitą grafikę i chociaż na początku filmiku pojawiła się wiadomość, że całość została wykonana na silniku z gry, to niektórzy gracze nie potrafili w to uwierzyć. Z tego powodu studio postanowiło wypowiedzieć się w tej kwestii. 

Jak to ostatnio bywa całą zabawę zawdzięczamy Twitterowi – jeden z użytkowników portalu zarzucił Francuzom, że zaprezentowany materiał jest wyłącznie scenką z gry, jednak w odpowiedzi otrzymał następującą wiadomość:

Nie, to nie przerywnik. To jest na silniku z gry, z wczesnej wersji alpha.

Następnie pojawiła się kolejna wiadomość – czy możemy oczekiwać lepszej bądź gorszej grafiki w ostatecznym produkcie?

Gry przechodzą proces od alphy po betę do złota, więc jest jeszcze dużo czasu. Jest to dobry przykład tego co chcemy osiągnąć. 

Myślę, że na koniec dyskusji warto byłoby zadać następujące pytanie – jakie są szanse, że ta produkcja będzie prezentować taki poziom? Niestety temat nie został pociągnięty.

Jednak możemy przyjąć, że Assassin's Creed: Unity już teraz wygląda fenomenalnie i jeśli studio utrzyma tą jakość to pod koniec roku dostaniemy kolejnego graficznego killera.

Na zakończenie zapraszamy ponownie na wspomniany zwiastun.

Tagi: Assassin's Creed: Unity grafika trailer Ubisoft zwiastun