Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2014 16:34
Dźwięk dla nowej generacji w inFamous: Second Son
797V

Dźwięk dla nowej generacji w inFamous: Second Son

Wczoraj informowaliśmy o pierwszej zdobytej platynie w inFamous: Second Son – w jednej wypowiedzi Tevinwade wspomniał, że gra ma naprawdę wyśmienite udźwiękowienie. Niemal jak na zawołanie – twórcy wrzucają do Sieci materiał, który skupia się na dźwięku. Przypadek? Tym razem chyba tak. 

Nowe konsole przynoszą nam nową graficzną jakość, jednak aby ten wizualny smakołyk prezentował odpowiedni poziom niezbędny jest porządny dźwięk.

Muzycy z Sucker Punch przy okazji PlayStation 4 mogą wykorzystać wielką siłę urządzenia i dzięki temu najnowsze dzieło studia może poszczycić się wyjątkowym brzmieniem.

Wczorajszego dnia już pierwszy zdobywca platyny zachwalał oprawę audio w tym tytule i jak możecie zobaczyć poniżej – całość robi naprawdę imponujące wrażenie.

Jeśli interesujecie się tworzeniem produkcji – zerknijcie na ten filmik. Twórcy w naprawdę świetny sposób prezentują zbieranie dźwięków, które następnie są wykorzystywane w projekcie!

inFamous: Second Son zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek – naszą recenzję gry znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme oraz w najbliższym czasie na PPE. 

Tagi: