Roger Żochowski Roger Żochowski 18.03.2014 13:54
Oddworld: Abe's Exoddus również w wersji HD - nadchodzi też nowa odsłona!
888V

Oddworld: Abe's Exoddus również w wersji HD - nadchodzi też nowa odsłona!

Fani sympatycznego Abe'sa mogą już zacierać ręce. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o tym, że powstaje wersja HD pierwszej części gry - Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!. Teraz okazuje się, że w drodze są dwa kolejne projekty.

Oddworld Inhabitants poinformowało fanów, że również druga część gry znana doskonale z pierwszego PlayStation, zostanie odrestaurowana. Lorne Lanning, człowiek odpowiedzialny za serię, chce ją sfinansować z pieniędzy uzbieranych ze sprzedaży Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!.
 
To jednak tylko część dobrych wieści. Lorne zamierza w niedalekiej przyszłości na dobre zająć się kolejną odsłoną serii. Mowa o Oddworld: The Brutal Ballad of Fangus Klot, nad którym ojciec marki pracuje już od jakiegoś czasu. To stanie się jednak dopiero po wydaniu dwóch pierwszych części gry w HD. 
 
Co ciekawe Lorne nie zamierza korzystać z Kickstartera, gdzie mógłby zebrać milion dolarów. Nie interesuje go taka kwota, ponieważ nowy Oddworld ma być tytułem o znacznie większym budżecie wielkości 5-6 milionów. A to chyba dobrze wróży projektowi. 

Tagi: