Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.03.2014 08:34
Autorzy serialu "South Park" opowiadają o ewentualnym sequelu Kijka Prawdy
744V

Autorzy serialu "South Park" opowiadają o ewentualnym sequelu Kijka Prawdy

Wiadomo już, że South Park: Kijek Prawdy nie tylko zebrało znakomite oceny, ale również świetnie się sprzedaje. Gra ustąpiła w Wielkiej Brytanii tylko przed naporem Titanfall. Okazuje się, że twórcy animowanego serialu "South Park" są naprawdę zadowoleni z pracy nad grą i nie wykluczają stworzenia jej sequela.

Z tego zadowolenia Treya Parkera i Matta Stone'a może wykluć się niedługo sequel South Park: Kijek Prawdy. Redakcja IGN miała okazję porozmawiać z autorami serialu, którzy odpowiedzieli: "nigdy nie mów nigdy" na pytania o ewentualną kontynuację Kijka Prawdy.
 

"To były wielkie wyzwania - większe niż się spodziewaliśmy początkowo. Ale nigdy nie mów nigdy. Zrobiłbym jeszcze raz to samo. Sądzę, że gry wideo są naprawdę interesujące. (...)South Park w TV działa trochę inaczej niż gra. Angażuje inne kawałki umysłu. Naturalny rytm komedii, który znamy TV jest inny niż w grach. I musi być inny - przed tym nie da się uciec" - powiedział Trey.


W trakcie wywiadu padło pytanie o dodatkowy czas, który deweloperzy mogli wykorzystać dzięki przeniesieniu daty premiery z marca 2013 roku.
 

"Dużo się nauczyliśmy przez ten czas. Popełniliśmy wiele błędów i założyliśmy kilka rzeczy zbyt pochopnie. Przemodelowaliśmy przez ten dodatkowy czas wiele rzeczy, które nam się nie podobały i dłubaliśmy w grze dłużej, niż tego by chciały pewne osoby" - wyjaśnił Matt Stone.Jak odbieracie South Park: Kijek Prawdy? Czy to faktycznie spełnienie marzeń fana telewizyjnego serialu? Zostawcie swój komentarz, jeśli mieliście już okazję poprowadzić ekipę Cartmana.

Tagi: Obsidian south park South Park: Kijek Prawdy