Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2014 19:37
Pierwsza platyna w inFamous: Second Son już jest!
1671V

Pierwsza platyna w inFamous: Second Son już jest!

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że nie zobaczymy platynowego pucharka w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Tego problemu nie ma najnowsza produkcja Sucker Punch i jak się okazuje na świecie jest już gracz, który może pochwalić zdobyciem tego osiągnięcia! Ile zajęło mu ukończenie gry w 100%?  

Tevinwade pochwalił się swoim wyczynem na Reddicie – zdobycie platyny zajęło mu 30 godzin, a swój maraton przerwał drzemką na 6 godzin.

Jak podaje sam zainteresowany gra jest krótka i poleca grać na samym początku „po dobrej stronie mocy”. Chociaż rozgrywka „złym” jest szybsza, ponieważ nie musimy obawiać się o zabijanie przechodniów. Gracz dodatkowo zachwala udźwiękowienie

Ciekawie prezentuje się ocena Tevinwade'a – jeden z czytelników Reddita poprosił o jego notę – zainteresowany niemal bez zastanowienia odpowiedział 9.5! Natomiast w drugim pytaniu, ten sam użytkownik, zapytał wprost – czy ta gra jest warta 60 dolarów? W odpowiedzi możemy przeczytać, że pozycja jest obładowana zabawą, choć jak sam przyznał – teraz nie ma powodów do tego, aby ponownie załączać produkcję.

Na upamiętnienie tej chwili prezentujemy poniższy screen: 

Tagi: inFamous: second son platyna Sucker Punch trofea