Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.03.2014 12:13
Sucker Punch: nowe inFamous w usłudze Remote Play "wygląda fenomenalnie"
1211V

Sucker Punch: nowe inFamous w usłudze Remote Play "wygląda fenomenalnie"

Niedawne zamieszanie wokół rzekomego pogorszenia grafiki w trzeciej odsłonie nieSławnego okazało się być przedwczesną paniką, bo gra nadal wygląda świetnie. Dziś wiemy już jak jest w przypadku Zdalnego Grania przy użyciu PS Vita.

W Sieci pojawiło się zdjęcie jednego z użytkowników forum NeoGAF, który testował działanie Second Son na swojej kieszonsolce, jednak jest ono w trochę kiepskiej jakości, przez co nie widać rzeczywistej dokładności wyświetlanego obrazu. 

Jednak z pomocą przyszli pracownicy Sucker Punch, którzy w podcascie dla IGN wypowiedzieli się w sprawie usługi Remote Play.

Według pracowników studia uruchomienie i dostosowanie RP nie jest aż tak czasochłonne, jedyne co musieli pozmieniać, to kilka ikon na mapie i sterowanie tak aby było idealnie i jak najwygodniej dopasowane do PS Vita. Chris Zimmermann (współzałożyciel SP) całokształt pracy podsumował dość prosto i wymownie.

To rzeczywiście działa. Miałem wrażenie, że doświadczam tego samego. To wygląda fenomenalnie -  prawie jakbym siedział przed telewizorem i grał w inFamous na moim PS4.

Jak wszystko sprawuje się w domowych warunkach przekonamy się już w piątek.

Tagi: inFamous: second son Remote Play PS4.PS Vita Sucker Punch