Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2014 19:01
Wielki otwarty świat i przyjemne hakowanie - informacje o trybie multiplayer z Watch Dogs
873V

Wielki otwarty świat i przyjemne hakowanie - informacje o trybie multiplayer z Watch Dogs

Dziennikarze z Eurogamera mieli przyjemność przeprowadzić wywiad z twórcami Watch Dogs – poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących sieciowych zmagań, a dodatkowo możemy zerknąć na nowe fragmenty z tej produkcji! Hakowanie będzie ogromną przyjemnością! 

Watch Dogs w Sieci ma pokazać prawdziwą moc – podczas przemierzania miasta natkniemy się na innych graczy i właśnie w tym momencie rozpocznie się prawdziwa zabawa.

Jako napastnik podchodzimy ofiarę, ukrywamy się, wykorzystujemy tłumy ludzi lub wchodzimy do samochodu – wszystko, aby rozpocząć hakowanie! Całość przypomina odrobinę sieciowe igraszki z serii o Asasynach, ale tego mogliśmy się spodziewać. Także tutaj ukryjemy się w gąszczu ludzi, aby znienacka zaatakować! Oczywiście również i my, podczas przechadzki po mieście, możemy otrzymać komunikat „Jesteś hakowany” i wtedy naszym zadaniem będzie odnaleźć sprawcę całego zamieszania.

Interesująco będzie w momencie, gdy hakowanie nie zakończy się sukcesem – w tej sytuacji agresor musi uciekać, a zadaniem poszkodowanych jest złapanie i odebranie zebranych danych. Zapowiada się ekscytująco!  

W Watch Dogs pojawią się także inne sposoby na integrację w Sieci – tryb free-roam pozwoli na zabawę do ośmiu graczy na jednym serwerze. Razem z kumplami pochodzimy po mieście i wykonamy różnorodne zadania, jednak aktualnie autorzy nie zdradzają szczegółów.

Ważne, że wszystkie sieciowe atrakcje będziemy mogli bez problemu wyłączyć – nikt nie będzie nas zmuszał do biegania i użerania się z natrętnymi graczami.

Warto jeszcze wspomnieć, że miasto w Watch Dogs jest podzielone na kilkanaście obszarów i podobnie jak w poprzednich grach – najłatwiej tutaj ponownie przywołać serię Assassin's Creed – podczas gry znajdziemy wiele misji pobocznych, mini-gierek oraz przedmiotów do zebrania.

Zaintrygowani? To trzeba zobaczyć – dlatego zapraszamy na wspominany wywiad, który jest upiększony dużą ilością świeżego gameplayu. 

Tagi: gameplay multiplayer Ubisoft Watch Dogs