Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.03.2014 09:14
Watch Dogs tworzono z myślą o last-genach; twórcy zmuszeni do prezentacji na E3 2012
1248V

Watch Dogs tworzono z myślą o last-genach; twórcy zmuszeni do prezentacji na E3 2012

Jeden z deweloperów pracujących nad Watch Dogs ujawnił ostatnio w trakcie wywiadu z brytyjskim magazynem Edge, że autorzy zostali "zmuszeni" przez Ubisoft do przedwczesnych prezentacji swojego projektu.

Jeden z deweloperów pracujących nad Watch Dogs ujawnił w trakcie wywiadu z brytyjskim magazynem Edge, że autorzy zostali "zmuszeni" przez Ubisoft do przedwczesnych prezentacji swojego projektu.

Wg Jonathana Morina prezes Ubisoftu, Yves Guillemot, zmuszał Ubisoft Montreal, by zaprezentowało Watch Dogs na targach E3 2012, pomimo faktu, że na prezentację tytułu było jeszcze za wcześnie.
 

"Zmusili nas do pokazu na E3 2012. Nie mieliśmy zielonego pojęcia, czym będą te konsole nowej generacji, więc Watch Dogs działało właściwie tylko na konsolach siódmej generacji od samego początku. Ale zawsze kierowaliśmy projekt w takim kierunku, by tworzyć coś, co można by nazwać przyszłością grania. Yves forsował pomysł prezentacji gry na E3 2012. W finalnym rozrachunku sądzę, że nie pomylił się.Premiera gry została w ostatnim momencie opóźniona. Pierwotnie planowano, że gra trafi na rynek w listopadzie 2013 r. Wiadomo, że tytuł ma się pojawić na rynku 27 maja 2014  r.

Ostatnio w Sieci zawrzało na temat pogłosek, że Watch Dogs wygląda znacznie gorzej, niż na wcześniejszych materiałach promocyjnych. Ubisoft twierdzi, że grafika nie została pogorszona.

Tagi: e3 2012 Ubisoft Watch Dogs