Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2014 08:41
Take-Two pracuje nad nowym projektem - czy chodzi o Mafię III?
841V

Take-Two pracuje nad nowym projektem - czy chodzi o Mafię III?

W styczniu doszło do zamknięcia praskiego oddziału twórców Mafii. 2K Czech przeniosło się do Brna, gdzie prawdopodobnie tworzona jest już trzecia odsłona gangsterskiej serii.

Otrzymaliśmy właśnie kolejną wskazówkę, że prace nad Mafią III mogły już ruszyć. Okazuje się, że Take-Two niedawno poszukiwało trzech aktorów do odegrania charakterystycznych ról w nowej grze wideo (sesje motion capture i pochodne). Jej akcja miałaby się rozgrywać w Stanach Zjednoczonych, w "okresie powojennym", prawdopodobnie w Louisianie.

Pierwsza z postaci do odegrania to Franklin, który uzyskuje szacunek w półświatku po powrocie do Louisiany z wojny. Drugi zawodnik to Tony. Włoch, który ubiera się nienagannie i "nie jest typowym gangsterem". Gość jest doskonale zorganizowany i pedantyczny. Trzecia postać to Mickey, urodzony w Louisianie, pochodzi z Włoch. Młody opryszek z niewyparzoną gębą. Ładuje się w problemy na ulicach - przy konfrontacjach siłowych wychodzi objawia się, że nadal w środku jest przestraszonym nastolatkiem.

Tagi: