Roger Żochowski Roger Żochowski 11.03.2014 16:06
Pierwsze zdjęcie Assassin's Creed 5 i wersja 'GOTY' Black Flag
3617V

Pierwsze zdjęcie Assassin's Creed 5 i wersja 'GOTY' Black Flag

Seria Assassin's Creed to bez wątpienia tasiemiec, jeśli jednak co roku mam dostawać taki tytuł jak Black Flag - naprawdę nie mam nic przeciwko. Do Sieci trafiło zdjęcie, które być może zdradza nam jak będzie wyglądał bohater Assassin's Creed V!

Do Sieci trafiło zdjęcie zdradzające rzekomo wygląd postaci z kolejnej odsłony przygód skrytobójców. Zostało one wykonane przed kilkoma dniami w zamkniętych dla zwykłych śmiertelników biurach Ubisoft Montréal, kiedy to na jednej ze ścian zawisł sporej wielkości plakat. Fotografia nie jest niestety w dobrej jakości, ale fani już spekulują, że nowy bohater trzyma w ręce rewolwer, broń, która pojawiła się w okolicach 1830 roku. Oczywiście może to być sprytnie przemyślana kampania Ubisoftu, który zaczyna po prostu takimi przeciekami  budować hype wokół kolejnej odsłony serii. 


 

Ponadto warto nadmienić, że Ubisoft mniej więcj w tym samym momencie zapowiedział nową wersję Assassin's Creed IV: Black Flag, o podtytule Jackdaw Edition, która będzie dostępna w Europie w dniu 27 marca (PC, Xbox One i PS4). Edycja ta zawiera wszystkie wydane dodatki zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak i multiplayerze. Poniżej zaś oficjalny wygląd okładek. 





Tagi: assassin's creed 5 Ubisoft