Roger Żochowski Roger Żochowski 11.03.2014 14:06
Project CARS - nowy trailer z kartonową publicznością. Ale i tak zachwyca!
1165V

Project CARS - nowy trailer z kartonową publicznością. Ale i tak zachwyca!

Project CARS to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier wyścigowych nadchodzących miesięcy. I choć data premiery jest non stop przesuwana, deweloper regularnie karmi nas nowymi zwiastunami. 
 
Slightly Mad Studios jest odpowiedzialne za dwie, świetne moim zdaniem odsłony Shifta, więc jestem spokojny o jakość ich nowej produkcji. Nowy trailer pokazuje między innymi walkę na torze (Laguna Seca na pokładzie), zmienne warunki pogodowe i ujęcia z kilku różnych kamer.
 
Co mi się nie spodobało? Sztywna publiczność przypominająca postacie wycięte z kartonu. Niby mało znaczący szczegół, bo przecież w takich tytułach to model jazdy, odwzorowanie samochodów czy liczba torów wychodzą na pierwszy plan, ale mamy już 2014 rok i naprawdę chciałbym doczekać się czasów, w których nawet takie pierdoły będą dopracowane i nie wywołają grymasu skrzywienia na twarzy. Dobra, bo i tak pewnie mało kto zrozumie o co ten marny redaktorzyna się czepia. Co by nie napisać - całość po raz kolejny zachwyca. Zwróćcie uwagę na pracę zawieszenia, uślizgi kół, opony czy odwzorowanie kokpitu - coś pięknego. 
 

Tagi: project cars Slightly Mad Studios