Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2014 20:47
Zestaw trzech gier z serii Cut the Rope zadebiutuje na 3DS-ie
1195V

Zestaw trzech gier z serii Cut the Rope zadebiutuje na 3DS-ie

650 poziomów na ponad 50 godzin rozgrywki? Tak prezentuje się zestaw trzech gier z serii Cut the Rope, który jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na przenośnej konsoli Nintendo. Jeśli nie poznaliście się jeszcze z wiecznie głodnym On Nom - nadchodzi dobra okazja. 

Produkcja jest typową grą logiczną nastawioną na zręcznościowe elementy. Podczas zabawy należy przecinać odpowiednie liny, aby zawieszone przedmioty mogły spadać w dół. W ten sposób dajemy wiecznie głodnemu On Nom mnóstwo słodyczy – zadaniem graczy jest karmienie pupila i jednoczesne dostarczanie mu nowych smakołyków. Każda misja polega na tym samym schemacie – należy przeciąć liny w taki sposób, aby zawieszone jedzenie wpadło wprost w paszczę On Nom.

Gra jest połączeniem wszystkich dotychczasowych odsłon gry, dlatego w pozycji znalazło się ponad 650 poziomów. Zapoznanie się ze wszystkimi zadaniami zajmie zainteresowanym około 50 godzin zabawy. Wszystkie etapy są podzielone na części i uszeregowane pod względem poziom trudności – aby zdobyć jak najlepszy wynik należy dostarczyć jedzenie i zdobyć po drodze wszystkie gwiazdki.

Tytuł może pochwalić się kolorową i sympatyczną dla oka grafiką. Gra wykorzystuje możliwości stereoskopowego 3D.  

Tagi: 3ds cut the rope cut the rope: triple treat zeptolab