Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.03.2014 11:39
Microsoft obiecuje poprawę oferty Games with Gold
1017V

Microsoft obiecuje poprawę oferty Games with Gold

Marcowa propozycja Games with Gold nie wyrywała stóp z kapci (ujmując temat eufemistycznie), pomimo wcześniejszych zapowiedzi Microsoftu, że poprawi jakość gier pojawiających się w tej ofercie. W porównaniu z PS Plus rzecz wypada po prostu blado. W tunelu majaczy jednak światełko...

W trakcie konferencji SXSW Phil Spencer, prezes Microsoft Game Studios, obiecywał, że propozycje dobierane w ramach programu Games with Gold okażą się w kolejnych miesiącach bardziej atrakcyjne niż wcześniej.
 

"Obradujemy teraz z całym zespołem co miesiąc - w przeciwieństwie do poprzednich miesięcy, które były zaplanowane z wyprzedzeniem - i mam teraz znacznie większy udział w wybieraniu marek dla Games with Gold. Niedługo zobaczycie coś, co powinno bardziej odpowiadać graczom" - powiedział Spencer.


Spencer zaznaczył, że program działa z pewnymi ograniczeniami, których nie ma konkurencja. Pobierając tytuły w z tej oferty stajemy się ich posiadaczami na stałe, a nie tylko w okresie trwania subskrypcji. Microsoft niestety nadal nie ogłosiło, kiedy w programie Games with Gold pojawią się propozycje dla właścicieli Xbox One. Być może firma ujawni coś na ten temat w trakcie Game Developers Conference, które odbywać się w dniach 17-21 marca.

Tagi: games with gold Microsoft xbox one