Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.03.2014 13:04
Nowe screeny z Titanfall pokazują, że gra chodzi w 792p
1744V

Nowe screeny z Titanfall pokazują, że gra chodzi w 792p

Premiera nadchodzi do nas gigantycznymi krokami, a dramy z rozdzielczością na XOne ciąg dalszy.

Nowa konsola Microsoft ma problemy z wyświetlaniem obrazu w 1080p, co przekłada się na gorsze wyniki jakościowe w porównaniu z PS4. Jednak Xbox nadrabia to lepszym strumieniowaniem. Bądź co bądź takie gry jak Titanfall powinny pokazywać, że da się osiągnąć rozdzielczość Full HD przy zachowaniu poziomu doznań wizualnych. Niestety panowie z Respawn Entertainment nie podołali temu wyzwaniu czego rezultatem jest wyświetlanie obrazu w 792p - czyli nieco lepiej niż standardowe HD.

Przy okazji zbliżającej się premiery głos zabrał znany i lubiany Phil Spencer, który powiedział, że bardzo cieszy się z premiery tak dobrze zapowiadającego się hitu na konsolach Microsoft. Zaznaczył też, że firma nie martwi się, że Titanfall nie jest własnością MGS, ponieważ jego korporacja jest w stanie współpracować z nimi nadal - tak jak robi to z innymi deweloperami third party.

Phil zapytany o jakość kontaktów z takimi twórcami i czy jest możliwość powrotu starych marek odpowiedział:

Oczywiście, stare czy nowe IP, to bez różnicy. Wiemy, że nie każde studio chce należeć do jakiejś korporacji, dlatego współpracujemy z wieloma wspaniałymi producentami zewnętrznymi.

Tak, obecnie pracujemy nad jednymi z naszych starszych, zewnętrznych IP.

To dobre informacje, zwłaszcza dla tych, którzy tęsknią za dawnymi bohaterami. Pozostaje nam czekać na E3, podczas którego zapewne zostaną zapowiedziane niektóre z tych tytułów.

Tagi: phil spencer titanfall