Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2014 19:02
Delsin sprawi, że wrócimy do inFamous: Second Son
578V

Delsin sprawi, że wrócimy do inFamous: Second Son

Wybory moralne towarzyszą serii inFamous od samego początku, jednak według przedstawicieli Sucker Punch w nadchodzącej odsłonie sam Delsin zachęci nas do ponownego zapoznania się z tą grą. Różnice w rozgrywce „dobrym” i „złym” bohaterem będą bardzo widoczne. 

W sprawie rozgrywki postanowił wypowiedzieć się główny animator „Drugiego Syna” – Jason Stansell – który jednoznacznie stwierdził, że wybrany sposób gry wpłynie na zachowanie, a nawet wygląd głównego bohatera. Także moce Delsina sprawia, że zauważymy różnice w rozgrywce – dobre i złe uczynki wpłyną na umiejętności.

Niby nic nowego przyglądając się poprzednim przygodom „nieSławnego”, ale według Stansella zmiany będą na tyle duże, że ponownie załączymy grę.

Twórca wspomniał jeszcze, że wygląd Delsina jest charakterystyczny, ponieważ zadaniem grafików było stworzenie postaci, która pomimo wygląda normalnego gościa posiada w sobie „artystę”. 

W najnowszym numerze PSX Extreme, który trafił do sprzedaży 26 lutego, znajdziecie nasz playtest inFamous: Second Son. Miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowej. Zawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: