Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2014 18:34
Polacy są gotowi na śmierć - fanowski zwiastun Dark Souls II
661V

Polacy są gotowi na śmierć - fanowski zwiastun Dark Souls II

Premiera najnowszej produkcji From Software odbędzie się już w przyszłym tygodniu, jednak wyczekiwanie na ten tytuł jest niezwykle trudne... Pokazują to dość dobitnie polscy gracze, którzy postanowili przygotować serię filmików PVP inspirowanych Dark Souls IIPierwszy materiał możecie zobaczyć w tej wiadomości.

Za tym dziełem stoją przedstawiciele największej polskiej strony dotyczącej serii Dark Souls (http://www.dark-souls.pl). Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnego komunikatu, w najbliższych dniach zapoznamy się z kolejnymi walkami.

„Wyczekując z niecierpliwością premiery DSII, wpadliśmy na szalony pomysł żeby przygotować serię filmików pod tytułem Argus z Astory, które pokazywałyby walki PvP, ale nie jako filmy nagrane w grze, tylko filmy z udziałem bractwa rycerskiego. Nagraliśmy w sumie 5 filmików na których członkowie bractwa wcielają się w postacie ze świata gry i walczą ze sobą. Dziś możecie zobaczyć pierwszy z nich, kolejne będziemy puszczali w następnych dniach."

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w przygotowaniu tego wideo pomogło Muzeum Wojska Polskiego z Warszawy oraz Polskie Stowarzyszenie Walk Rycerskich. 

Tagi: cenega dark souls ii fani From Software Namco Bandai