Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2014 20:24
Batman: Arkham Origins Blackgate również na PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii U
702V

Batman: Arkham Origins Blackgate również na PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii U

Najłatwiejszy sposób na zarobek? Wydanie produkcji na konsolach stacjonarnych, która początkowo zadebiutował na handheldach. Na ten pomysł wpadli włodarze Warner Bros. Interactive Entertainment i pewnie wielu graczy z wielką chęcią ponownie włoży kostium Nietoperza. 

W zeszłym tygodniu na naszym portalu pojawiła się wiadomość, że Batman: Arkham Origins Blackgate zadebiutuje na Xboksie 360 – jak widać twórcy postanowili zaprezentować swoją historię nie tylko sympatykom Microsoftu i dlatego w ten dość specyficzny tytuł zagrają także posiadacze PlayStation 3 i Wii U. 

Dlaczego specyficzny? Ponieważ pierwsze recenzje wersji na PlayStation Vitę i Nintendo 3DS-a mówiły jednoznacznie, że choć jest to gra ciekawa, to jednak nie najwyższych lotów. Średnia ocen na małej konsoli Sony oscyluje w granicach 60-61%, natomiast sprzęt Nintendo może się poszczycić z not na poziomie 68%. 

Batman: Arkham Origins Blackgate w wersji Deluxe Edition trafi na konsole stacjonarne 2 kwietnia. Produkcja zadebiutuje wyłącznie w dystrybucji cyfrowej, a będzie kosztować 15.99 funtów. 

Dla zainteresowanych, najnowszy zwiastun:

Tagi: